طراحی سایت,سامانه پیام کوتاه رایگان,گرافیک,طراحی اپلیکیشنطراحی سایت,سامانه پیام کوتاه رایگان,گرافیک,طراحی اپلیکیشن موبایل,مالتی مدیا,پردازش مهر,زنجان,طراحی سایت ارزان,طراحی پوستر,کارت ویزیت,ست اداری,تیزر تبلیغاتی,پرتال,هاست,دامنه,رایگان,بیلبورد,کاتالوگ,بروشور,تبلیغات پیامکی,ارسال انبوه,تلگرام,کانال,فتوشاپ,دانلود,عکس,فیلم,اخبار,سخت افزار,تعمیر,کد نویسی,وردپرس,جوملا

نرم افزاری برای مدیریت پیامک ها +دانلود

نرم افزارهای کاربردی هر کدام در شرایط خاص برای کمک به افراد خاظر می شوند و استفاده از آن ها ممکن است در هر لحظه نیاز شود پس بهتر است بهترین نرم افزارها را همیشه در اختیار داشته باشید.

این روزها بسیاری از راتباط ها پیامکی شده است پس به یک برنامه برای مدیریت همه پیامک ها نیاز است .

“GO SMS Pro” یک نرم افزار کاملا حرفه ای برای افرادی است که زیاد از پیامک استفاده می کند. این نرم افزار از پنل ارسال پیامک اصلی آندروید بسیار قوی تر است و ویژگی های مختلف را رایگان ارائه می دهد.

با این نرم افزار شما قادر خواهید بود تمامی بخش های پیامک های خود را فولدربندی کنید. همچنین شما می توانید تم و پس زمینه هر پیامک را به دلخواه خودتان انتخاب کنید پس به طور کلی این نرم افزار قابلیت شخصی سازی دارد.

از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به ایجاد بلک لیست برای رد پیامکها ، قابلیت قفل کردن ، یادآوری پیامک نخوانده ، گذاشتن زنگ پیامک خاص برای هر شخص و امکان ارسال خودکار پیامک بر اساس زمان اشاره کرد .

این نرم افزار در حجم ۱۸ مگابایت برای شما آماده شده است.

دانلــــــــــــــــــــــــــود