طراحی سایت,سامانه پیام کوتاه رایگان,گرافیک,طراحی اپلیکیشنطراحی سایت,سامانه پیام کوتاه رایگان,گرافیک,طراحی اپلیکیشن موبایل,مالتی مدیا,پردازش مهر,زنجان,طراحی سایت ارزان,طراحی پوستر,کارت ویزیت,ست اداری,تیزر تبلیغاتی,پرتال,هاست,دامنه,رایگان,بیلبورد,کاتالوگ,بروشور,تبلیغات پیامکی,ارسال انبوه,تلگرام,کانال,فتوشاپ,دانلود,عکس,فیلم,اخبار,سخت افزار,تعمیر,کد نویسی,وردپرس,جوملا

سئو برای کسب‌وکارهای اینترنتی – بخش اول

سئو برای کسب و کارهای اینترنتی

سئو یا بهینه سازی کسب‌وکار اینترنتی برای موتورهای جستجو بخشی از فرایند بازاریابی است. اگر چه آماده‌سازی زیرساخت‌ها ممکن است به تیم فنی واگذار شود، بخشی از فرایند بازاریابی است و نظارت مدیر بازاریابی بر عملکرد این بخش الزامی است. در مقدمه دلایل این رویکرد را ذکر کرده و گفتیم که سئو به دو بخش درونی یا داخلی و همین‌طور بیرونی و خارجی تقسیم می‌‌شود. سئو بیرونی یا خارجی تقریبا بین ۷۰ تا ۸۰ درصد فرایند بهینه‌سازی نتایج را شامل می‌شود و تمام زیرساخت‌ها، قوانین و اصول فنی که شما باید درون سایت خود انجام دهید تا در نتایج بهینه ظاهر شوید بین ۲۰ تا ۳۰ درصد از فرایند سئو را شامل می‌شود.

تفاوت مهم دیگر سئو داخلی و خارجی برای یک کسب‌وکار اینترنتی در فرایند اجرای این دو بخش است. سئو داخلی عمدتا فنی، تکرارپذیر و بر پایه اصول نسبتا ثابت است. در حالی سئو بیرونی بیشتر مدیریتی، متغیر و عمدتا بر پایه چشم‌انداز تجاری است. اگر در شرایطی هستید که محدودیت منابع مالی و انسانی شما را به سمت برون سپاری خدمات سوق می‌دهد، تنها بخش داخلی سئو است که برای یک کسب‌وکار آنلاین قابل برون‌‌سپاری کامل است.

اصول مهم در سئو کسب‌وکارهای اینترنتی نباید نادیده گرفته شود.

اول: انجام سئو فرایندی دائم در کسب‌وکارهای اینترنتی است، نقطه شروع دارد اما نقطه پایان ندارد مگر این روزی تصمیم بگیرید کسب‌وکار اینترنتی خودتان را تعطیل کنید. دوم: سئو بیشتر از چیزی که تصور می‌کنید زمان‌بر است.  تبلیغات تجاری سئو که پروسه‌های چند هفته‌ای را پیشنهاد می‌کنند شبیه همان آگهی‌های هستند که چند هفته‌ای آموزش زبان خارجی می‌دهند. سوم: نتایج سئو ترکیبی از معیارهای متعدد است. رتبه مثبت یا منفی یک معیار (مانند الکسا و ..) شاخص قابل قبولی برای ارزیابی نهایی عملکرد سئو نیست. چهارم: فرایند، نتایج و اصول سئو پیوسته در حال تغییر است. معیارهای سئو مانند علائم حیاتی یک موجود زنده پیوسته در حال تغییر است.

نمایش کامل این مطلب برای کاربران عضو امکان‌پذیر است، لطفا وارد سایت شوید یا در نت‌استارت ثبت‌نام کنید.

بازنشر محتوا از نت‌استارت حتی با ذکر منبع و در هر نوع رسانه، تنها با مجوز کتبی امکان‌پذیر است

لینک منبع