طراحی سایت,سامانه پیام کوتاه رایگان,گرافیک,طراحی اپلیکیشنطراحی سایت,سامانه پیام کوتاه رایگان,گرافیک,طراحی اپلیکیشن موبایل,مالتی مدیا,پردازش مهر,زنجان,طراحی سایت ارزان,طراحی پوستر,کارت ویزیت,ست اداری,تیزر تبلیغاتی,پرتال,هاست,دامنه,رایگان,بیلبورد,کاتالوگ,بروشور,تبلیغات پیامکی,ارسال انبوه,تلگرام,کانال,فتوشاپ,دانلود,عکس,فیلم,اخبار,سخت افزار,تعمیر,کد نویسی,وردپرس,جوملا

با پرداخت ماهانه ۱ دلار، آی‌فون ۶s تحویل بگیرید!

spring

اپراتور Sprint طرح‌های جدیدش را برای فروش اقساطی آی‌فون ۶اس تحت قراردادی ۲۲ ماهه معرفی کرد. حالا دارندگان گوشی آی‌فون ۶ می‌توانند با تحویل تلفن قدیمی خود و امضای یک قرارداد، با پرداخت ماهیانه تنها ۱ دلار صاحب پرچم‌دار جدید تلفن‌های اپل شوند. طبق این قرارداد، علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید مدل ۱۶ گیگابایتی آی‌فون ۶اس ماهانه ۱ دلار پرداخت کنند و اگر

spring

اپراتور Sprint طرح‌های جدیدش را برای فروش اقساطی آی‌فون ۶اس تحت قراردادی ۲۲ ماهه معرفی کرد. حالا دارندگان گوشی آی‌فون ۶ می‌توانند با تحویل تلفن قدیمی خود و امضای یک قرارداد، با پرداخت ماهیانه تنها ۱ دلار صاحب پرچم‌دار جدید تلفن‌های اپل شوند. طبق این قرارداد، علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید مدل ۱۶ گیگابایتی آی‌فون ۶اس ماهانه ۱ دلار پرداخت کنند و اگر به حافظه بیشتری نیز نیاز دارند، می‌توانند مدل‌های ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی را به ترتیب با پرداخت ماهانه ۵ دلار و ۱۰٫۵۳ دلار دریافت نمایند. همچنین امکان تعویض آی‌فون قدیمی با مدل ۱۶ گیگابایتی فبلت جدید اپل یعنی آی‌فون ۶اس پلاس نیز با پرداخت ماهانه ۵ دلار وجود دارد. برای داشتن مدل‌های ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی آی‌فون ۶اس پلاس نیز تنها پرداخت ماهانه ۹٫۷۷ و ۱۴٫۵۳ دلار کافی است.

اما اگر هنوز از کاربران تلفن‌های دو نسل قبل اپل یعنی آی‌فون ۵اس هستید نیز جای نگرانی نیست. اپراتور اسپرینت برای شما هم طرح‌های جالبی دارد. خریداران می‌توانند با تحویل دادن آی‌فون ۵اس خود و پرداخت ماهانه ۱۰ دلار صاحب یک آی‌فون ۶اس ۱۶ گیگابایتی شوند و همچنین امکان خرید آی‌فون ۶اس پلاس نیز با پرداخت ماهانه ۱۴ دلار وجود دارد.

در واقع این طرح‌های تشویقی اپراتور اسپرینت در ادامه شعار ” آی‌فون برای همیشه” است که چند سالی است این اپراتور به همین شیوه و با دریافت آی‌فون‌های نسل گذشته و دریافت مبالغی کم از خریداران به‌صورت ماهانه؛ آخرین مدل‌ پرچمداران اپل را به آنان تحویل می‌دهد. مدت زمان این قرارداد ۲۲ ماهه است که کاربران لازم است به صورت ماهانه این مبالغ را به اپراتور پرداخت نمایند.

تا پیش از این ارزان‌ترین طرح خرید اقساطی آی‌فون‌های جدید متعلق به اپراتور T-Mobile بود که با تحویل گرفتن مدل قدیمی‌تر آی‌فون و دریافت ماهانه ۵ دلار یک آی‌فون ۶اس ۱۶ گیگابایتی را در اختیار خریدار قرار می‌داد.

شاید در ابتدا تلفن‌های هوشمندی که به این شیوه در اختیار خریداران قرار می‌گیرد برای اپراتور زیان‌ده به نظر برسد اما در واقع این اپراتورها با بستن قراردادهای طولانی مدت و فروش خدمات دیگری نظیر بسته‌های اینترنت و دریافت هزینه مکالمه و رومینگ از کاربران چندین برابر قیمت تلفن‌های فروخته شده را دریافت می‌کنند.

منبع مطلب